0_Web_Aktuale SQBallkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Hakerët publikojnë fotografi nga sistemi policor të kamerave në Tiranë, Peshkopi dhe në vendkalimet kufitare

Hakerët të cilët e sulmuan Shqipërinë në llogari të Iranit, përveç sulmit në sistemin për kontroll kufitar TIMS, kanë hyrë edhe në sistemin për mbikëqyrje me kamera të sigurisë, njoftojnë mediat shqiptare.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle