Ballkan SQBallkan.portal SQ

“Hajat TV” ndalon me programin për shkak të shtrenjtimit të energjisë elektrike

Televizioni i Sarajevës “Hajat” njoftoi se do të ndalon të emitoj programe derisa “Elektrodistribuimi” i Bosnje dhe Hercegovinës qëndron në ofertën e energjisë elektrike për vitin e ardhshëm që e dorëzoi deri tek ky televizion, dhe që është tre herë më e lartë se e mëparshmja.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle