Botë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Guvernatori i Teksasit ndaloi vaksinimin e detyrueshëm kundër Kovid-19

Guvernatori i Teksasit, Greg Abot dje dha urdhër ekzekutiv me të cilin kompanive dhe subjekteve të tjera u ndalohet të imponojnë obligimin për vaksinim kundër Kovid-19.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle