Botë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Guvernatori i Nju-Jorkut ka afat deri më 13 gusht të paraqesë prova, në të kundërtën do të merret vendim për revokimin e tij

Përfaqësuesit e Nju-Jorkut sot ia bënë të ditur guvernatorit Endrju Kuomo se hetimi për revokimin e tij pothuajse ka përfunduar dhe më 13 gusht është afati përfundimtar për sigurim të provave shtesë nga ana e tij para marrjes së vendimit përfundimtar.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle