Evropë SQEvropë.Portal SQ

Guvernatori i Dnjepropetrovsk: Janë vrarë 13 civilë në granatimin rus gjatë natës së kaluar

Guvernatori i zonën ukrainase Dnjepropetrovsk, Valentin Rezniçenko, deklaroi se gjatë natës së kaluar në granatimin rus në Nikopol dhe Marhanec, janë vrarë 13 civilë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle