0_Web_Aktuale SQBotë SQBotë.Portal SQ

Gutereshi i paralajmëroi Kinën dhe SHBA-në të shmangin luftë të ftohtë të re

Sekretari i përgjithshëm i Kombeve të Bashkuara Antonio Gutereshi paralajmëroi se mundësia për një luftë të ftohtë të re dhe u bëri thirrje Kinës dhe SHBA-së ta rregullojnë këtë marrëdhënie "plotësisht jofunksionale" para se problemet midis të dyja superfuqive të përhapen në pjesën tjetër të planetit.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle