0_Web_Ballina – Sllajder SQEvropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASESvet.Slajder SQ

Guteresh: Sa më shpejtë të përfundojë lufta, aq më mirë për Ukrainën, Rusinë dhe botën

Sekretari i përgjithshëm i KB-së, Antonio Guteresh e përsëriti thirrjen për ndërprerje të konfliktit dhe vazhdim të negociatave, si dhe për qasje të papengueshme drejt ndihmës humanitare në luftën në Ukrainë, e cila filloi para 100 ditëve.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle