0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQBotë SQBotë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASE

Guteresh: Pushtimi rus i Ukrainës është një nga sfidat më të mëdha për rendin ndërkombëtar

Sekretari i përgjithshëm i KB-së Antonio Guteresh në seancën e Këshillit për Siguri paralajmëroi se pushtimi rus i Ukrainës është një nga sfidat më të mëdha për rendin ndërkombëtar, dhe për shkak të natyrës së tij dhe për shkak të intensitetit dhe pasojave.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle