Botë SQBotë.Portal SQ

Guteresh paralajmëron në katastrofë humanitare në Afganistan

Sekretari i përgjithshëm i Kombeve të Bashkuara Antonio Guteresh sot paralajmëroi  në katastrofë humanitare në Afganistan dhe kërkoi ndihmë urgjente dhe solidaritet nga bashkësia ndërkombëtare.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle