0_Web_Ballina – Sllajder SQBotë SQBotë.Portal SQ

Guteresh në vetizolim pas ekspozimit në Kovid-19

Sekretari i përgjithshëm i KB-së, Antonio Guteresh është ekspozuar ndaj koronavirusit nga një përfaqësues zyrtar i KB-së, i cili ka qenë i infektuar dhe do të izolohet gjatë disa ditëve të ardhshme, kumtuan burime diplomatike.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle