0_Web_Aktuale SQBotë SQBotë.Portal SQ

Guteresh: Në botë ka ushqim të mjaftueshëm, problemi është në shpërndarjen

Në botë ka ushqim të mjaftueshëm, problemi është në shpërndarjen e tij dhe lidhet me situatën në Ukrainë, tha sot sekretari i përgjithshëm i KB-së, Antonio Guteresh.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle