0_Web_Ballina – Sllajder SQBotë SQBotë.Portal SQ

Guteresh: Mbyllja e kufijve për shkak të Kovid-19 është e padrejtë dhe joefikase

Sekretari i përgjithshëm i KB-së, Antonio Guteresh deklaroi se mbyllja e kufijve për shkak të variantit Omikron të koronavirusit është "shumë e padrejtë, e ndëshkueshme dhe joefikase", duke e quajtur formë të aparthejdit ndaj Afrikës.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle