0_Web_Aktuale SQBotë SQBotë.Portal SQ

Guteresh i bën thirrje botës të veprojë në lidhje me ndryshimet klimatike dhe të shpëtojë speciet njerëzore

Në deklaratën me rastin e konferencës së ardhshme të KB-së për klimën (COP27), sekretari i Përgjithshëm i Organizatës Botërore Antonio Guteresh i bëri thirrje sot botës që të veprojë për të parandaluar fatkeqësitë klimatike dhe për të shpëtuar specien njerëzore.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle