0_Web_Ballina – Sllajder SQBotë SQBotë.Portal SQ

Guteresh dhe Erdogan në takim me Zelenskin në Ukrainë

Sekretari i Përgjithshëm i KB-së, Antonio Guteresh sot në Lviv, një qytet në perëndim të Ukrainës, do të takohet me presidentin ukrainas Volodimir Zelensky dhe presidentin turk Rexhep Tajip Erdogan, gati gjashtë muaj pas pushtimit rus në atë vend.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle