0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQBotë SQBotë.Portal SQ

Guteresh bëri thirrje për solidaritet: Le të kontribuojmë të gjithë për rimëkëmbje në vitin 2022

Sekretari i përgjithshëm i KB-së, Antonio Guteresh, ka bërë thirrje për solidaritet dhe unitet për zgjidhjet që mund të ndihmojnë të gjithë njerëzit, duke thënë se mbështetja për rimëkëmbjen duhet të jetë një angazhim kyç në vitin 2022.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle