Botë SQBotë.Portal SQ

Guteresh bëri thirrje për lirimin e pjesëtarëve të autoriteteve sudaneze

Kombet e Bashkuara sot e dënuan grusht shtetin ushtarak në Sudan dhe bënë thirrje për lirim urgjent të ushtruesit të detyrës të kryeministrit të vendit dhe anëtarëve të tjerë të qeverisë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle