Botë SQBotë.Portal SQ

Guteresh bën thirrje për parandalim të katastrofës klimatike

Sekretari i përgjithshëm i Organizatës së Kombeve të Bashkuara, Antonio Guteresh ka bërë thirrje për reduktime urgjente, të shpejta dhe gjithëpërfshirëse të emetimeve të gazrave serrë për të ngadalësuar ngrohjen globale dhe për të parandaluar katastrofën klimatike.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle