0_Web_Aktuale SQBotë SQBotë.Portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Guteresh: Afganistani po del prej kontrollit

Sekretari i përgjithshëm i KB-së, Antonio Guteresh u ka bërë thirrje talebanëve që menjëherë ta ndërpresin ofensivën në Afganistan dhe paralajmëroi se “Afganistani po del prej kontrollit”.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle