0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQBiznes SQBiznes.portal SQBiznis.Slajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

GulivEr do të fluturojë dy herë në javë nga Sofja drejt Shkupit dhe anasjelltas

Janë ripërtërirë fluturimet në linjën e rregullt ajrore Sofje-Shkup-Sofje. Fluturimi i parë i kompanisë ajrore bullgare GulivEr do të jetë më 26 mars 2022. Kompania ajrore do të ketë fluturime të rregullta në relacionin dy herë në javë, të shtunën dhe të hënën.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle