Botë SQBotë.Portal SQ

Gugëll planifikon të investojë 740 milionë dollarë në Australi

Gjigandi amerikan i softuerit gugëll kumtoi se do të investojë një miliardë dollarë australianë (740 milionë dollarë) në Australi në pesë vitet e ardhshme, duke paralajmëruar zgjerimin e kapacitetit për përpunim në re (cloud computing) dhe bashkëpunimin me komunitetin shkencor.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle