Botë SQBotë.Portal SQ

Gugëll e prolongon punën nga distanca deri në fillim të vitit të ardhshëm

Kompania Gugëll edhe një herë e ka shtyrë kthimin e plotë në zyrë, duke publikuar se punonjësit e tyre mund të vazhdojnë të punojnë nga distanca deri vitin e ardhshëm. Vendimi vjen pas veprimeve të ngjashme nga gjigantët e tjerë të teknologjisë si Fejsbuk dhe Amazon.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle