0_Web_Aktuale SQBotë SQBotë.Portal SQ

Gugëll dhe Fejsbuk do t’u lejojnë vetëm punonjësve të vaksinuar të kthehen në zyrë

Gjigandët e internetit Gugëll dhe Fejsbuk kanë njoftuar se do të kërkojnë që të gjithë punonjësit që punojnë në zyrat e tyre të vaksinohen kundër Kovid-19.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle