Kronikë SQKronikë.portal SQ

Grupi nga Gërçeci i dyshuar në rastin “Mali” i pranoi akuzat, gjykata i dënoi në gjithsej 24 vjet burgim

 Pas marrëveshjeve me shtatë pjesëmarrësit e grupit të a.q. Gazi Babë të dyshuar në lëndën "Mali", Prokuroria Themelore Publike për Ndjekje të Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit lidhi Propozim-marrëveshje edhe me shtatë persona të grupit në Gërçec, kumtuan nga GJTHP.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle