Evropë SQEvropë.Portal SQ

Grupi i Vishegradit i propozoi Koresë Jugore të investojë në hekurudhën e shpejtë

Liderët e vendeve nga Grupi i Vishegradit  sot i bënë thirrje  presidentit koreanojugor Mun Xhe-in, me të cilin u takuan në Budapest, të mendojë për investime në linjën e shpejtë hekurudhore që do t'i lidhë Budapestin dhe Varshavën.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle