Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Grupi i Vishegradit i përshëndet marrëveshjet e nënshkruara në Shkup

Vendet anëtare të grupit të Vishegradit i përshëndetën marrëveshjet  të cilat në Shkup i nënshkruajtën Maqedonia e Veriut, Shqipëria dhe Serbia, lajmëroi korrespondenti i MIA-s nga Beogradi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle