0_Maqedoni.Portal SQPartitë politike SQPolitikë SQ

Grupi i deputetëve të VMRO-DPMNE-së propozon Komision anketues për zjarrin në Tetovë

Grupi i deputetëve të VMRO-DPMNE-së te kryetari i Kuvendit gjatë ditës do të dorëzojë Propozim-vendim për formim të Komisionit anketues  e cila do ta ketë për qëllim konfirmimin e fakteve dhe përgjegjësisë politike të kompetentëve dhe personave përgjegjës dhe institucioneve për zjarrin në spitalin modular në Tetovë, deklaroi sot deputetja Rashella Mizrahi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle