0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Grupi i besimtarëve nga Gostivari i pari do të niset për në Haxh 2022

Besimtarët nga Gostivari të cilët këtë vit u paraqitën për të kryer Haxhin në vendin e shenjtë Mekë (Arabi Saudite) i përfunduan përgatitjet dhe të dielën, në mënyrë të organizuar do ta fillojnë pelegrinazhin. Grupi nga Gostivari është i pari në vend që do të niset për rrugë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle