0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Grubi- Vall: Fillim i procesit të ndryshimeve kushtetuese si kusht për vazhdimin e rrugës evropiane

Zëvendëskryetari i parë i Qeverisë dhe ministër për Sistem Politik dhe Marrëdhënie ndërmjet Bashkësive, Artan Grubi sot ka pritur shefin e ri të Misionit të OSBE-së në Shkup, ambasadorin Kilian Vall.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle