0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQ

Grubi: UT-ja është fryt i shëndoshë dhe i qëndrueshëm

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, Artan Grubi ka qenë sot pjesë e panel diskutimit me temë “20 vjet pas Ohrit” të organizuar nga ana e Universitetit të Tetovës në kuadër të organizimeve për shënimin e 20 vjetorit të Marrëveshjes Kornizë të Ohrit. Pjesë e këtij panel diskutimi ishin: Prof. Dr. Dejvid Filips nga Universiteti i Kolumbisë, Dr. Paskal Milo nga Universiteti i Tiranës, Dr. Arsim Bajrami nga Universiteti i Prishtinës, si dhe Dr. Shefik Shehu, Dr. Ibish Kadriu dhe Dr. Sheruze Osmani Ballazhi nga Universiteti i Tetovës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle