0_Maqedoni.Portal SQPolitikë SQShoqëri SQ

Grubi u takua me ambasadorin italian Silvestri

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për sistem politik dhe marrëdhënie midis bashkësive, Artan Grubi sot u takua me ambasadorin italian në Shkup, Andrea Silvestri.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle