0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Grubi: Trasojmë rrugën e realizimit të Korridorit 8

-Trasojmë rrugën e realizimit të projektit më të madh infrastrukturor në vend, Korridorit 8, shkroi sot zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem Politik dhe Marrëdhënie mes Bashkësive, Artan Grubi në profilin e tij në Fejsbuk.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle