0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Grubi: Ta gëzoni ditën e flamurit kombëtar dhe përvjetorin e 109-të të shpalljes së pavarësisë

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem Politik dhe Marrëdhënie mes Bashkësive, Artan Grubi përmes një postimi në Fejsbuk ka uruar shqiptarët për festën e 28 nëntorit, Ditës së flamurit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle