0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQPolitikë SQShoqëri SQ

Grubi: Struga e sotme është rezultat i Marrëveshjes së Ohrit

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem Politik dhe Marrëdhënie ndërmjet Bashkësive, Artan Grubi sot ka marrë pjesë në Panel diskutimin me temë: “….pas Marrëveshjes së Ohrit” nën organizim të komunës së Strugës dhe në bashkëpunim me ministrinë për Sistem Politik dhe Marrëdhënie ndërmjet Bashkësive.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle