0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Grubi: Kostoja për 20 vjetorin e Marrëveshjes së Ohrit nuk do të jetë më i madh se përfitimi

Zëvendëskryeministri i parë në Qeveri Artan Grubi sot deklaroi se tenderi për organizimin e ngjarjeve lidhur me shënimin e 20 vjetorit të Marrëveshjes së Ohrit ka qenë transparent dhe se në fund do të shihet sa në të vërtetë ato do të kushtojnë, duke potencuar se "shpenzimi nuk do të jetë më i madh nga përfitimi që e kemi nga Marrëveshje e Ohrit".

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle