0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Grubi realizoi takim me ambasadorin e ri të Kosovës, Florian Qehaja

Zëvendëskryetari i parë i Qeverisë dhe ministër për Sistem Politik dhe Marrëdhënie Ndërmjet Bashkësive, Artan Grubi ka pritur sot në takim ambasadorin e ri të Republikës së Kosovës, Florian Qehaja.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle