0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Grubi – Quçuk: Falënderim ndaj Bullgarisë për profesionalizmin dhe menaxhimin e situatës

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem Politik dhe Marrëdhënie ndërmjet Bashkësive, Artan Grubi i shoqëruar nga eurodeputeti Ilhan Quçuk, ministri i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi dhe kryetari i komunës së Çairit, Visar Ganiu sot kanë qëndruar për vizitë në shkollën fillore "Ismail Qemali".

Butoni Kthehu në krye
Mbylle