0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQPolitikë SQShoqëri SQ

Grubi: Qëndrojmë prapa Teuta Arifit dhe komunës së Tetovës

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem Politik dhe Marrëdhënie ndërmjet Bashkësive, Artan Grubi i shoqëruar nga ministrat Naser Nuredini, Fatmir Besimi, Kreshnik Bekteshi, zëvendësministrat Ilir Hasani e Bekim Rexhepi kanë vizituar komunën e Tetovës ku janë pritur nga kryetarja e komunës Teuta Arifi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle