0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Grubi: Promovimi i vlerave artistike tregues i qartë i frymës progresive të Marrëveshjes Kornizë të Ohrit

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, Artan Grubi bashkë me delegacionin qeveritar ishte i pranishëm sot në ekspozitën e organizuar nga ana e Galerisë Nacionale të Maqedonisë së Veriut dhe Galerisë së Arteve Vizuele të Tetovës në kuadër të organizimeve për shënimin e 20 vjetorit të Marrëveshjes Kornizë të Ohrit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle