0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQPolitikë SQ

Grubi pret zëvendësambasadorin amerikan: Regjistrimi dhe zgjedhjet do të jenë shembullore

Zëvendëskryeministri i parë dhe Ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, Artan Grubi sot ka takuar u.d shefin e Misionit në Ambasadën e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Shkup, Erik Mejer, i cili theksoi se Uashingtoni është përkrahësi më i madh i Republikës së Maqedonisë së Veriut.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle