0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Grubi për vendimin e UNESKO-s: Të punojmë së bashku në mënyrë që të mos kemi situatë të ngjashme në të ardhmen

Ta përmbushim obligimin dhe t’i zbatojmë rekomandimet, si dhe të punojmë së bashku që të mos kemi situate të ngjashme në të ardhmen, thotë zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për sistem politik dhe marrëdhënie mes bashkësive, Artan Grubi, lidhur me vendimin e UNESKO-s me të cilin Rajoni I Ohrit mbetet në listën e rajoneve të mbrojtura.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle