0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Grubi: Nuk ka kurrfarë kërkesash të reja nga Sofja

Nuk ka kërkesa të reja, as dokumente të reja dhe pritshmëri të tjera të reja përveç asaj që është arritur në marrëveshjen e fqinjësisë së mirë dhe marrëveshjen që ministri i Punëve të Jashtme, Bujar Osmani e nënshkroi së fundmi në Sofje.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle