0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Grubi nga terreni: Kemi vënë në dispozicion të gjitha kapacitetet për përballje me zjarret

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem Politik dhe Marrëdhënie ndërmjet Bashkësive, Artan Grubi sot pasdite ka vizituar rajonin e Kumanovës për të ndjekur nga afër punën e zjarrfikësve në përballje me vatrat e zjarrit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle