0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Grubi nesër pjesëmarrës në Panel diskutimin për 20 vjetorin e MO-së në UEJL

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem Politik dhe Marrëdhënie ndërmjet Bashkësive, Artan Grubi nesër do të marrë pjesë në Panel diskutimin me temë “Pas dy dekadave, a është Marrëveshja Kornizë e ngushtë për një shoqëri plotësisht të hapur të barabartë?”, organizuar nga Universiteti i Evropës Juglindore (UEJL) dhe Ministria për Sistem Politik dhe Marrëdhënie ndërmjet Bashkësive, në kuadër të aktiviteteve me rastin e shënimit të 20 vjetorit të Marrëveshjes së Ohrit.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle