0_Magazinë.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQ

Grubi: Në shumicën parlamentare janë të mirëseardhura të gjitha partitë të cilat angazhohen për të ardhme evropiane të shtetit

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për sistem politik dhe marrëdhënie mes bashkësive, Artan Grubi dhe funksionar i lartë i BDI-së, sot deklaroi se në shumicën parlamentare janë të mirëseardhura të gjitha partitë të cilat angazhohen për të ardhmen evropiane të shtetit dhe hapje të negociatave me Bashkimin Evropian.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle