0_Maqedoni.Portal SQPartitë politike SQPolitikë SQShoqëri SQ

Grubi: Merko zgjidhet kandidat për mandatin e ri për Strugën

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem Politik dhe Marrëdhënie ndërmjet Bashkësive Artan Grubi, sot konfirmoi se Ramiz Merko sërish do të jetë kandidat i BDI-së për kryetar të komunës së Strugës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle