0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQShoqëri SQ

Grubi: Kujtohemi në momentet e historisë që i afruan popujt të veprojnë në shërbim të qëllimeve të drejta për mbrojtje të vlerës më të çmuar-lirisë

Delegacioni i Qeverisë  i udhëhequr nga zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem Politik dhe Marrëdhënie ndërmjet Bashkësive Artan Grubi, së bashku me ministrin e Drejtësisë Bojan Mariçiq dhe ministren e Kulturës Irena Stefoska sot morën pjesë në shënimin e 80-të vjetorit nga Dita e Kryengritjes Popullore - 11 Tetori, që u mbajtën në kompleksin memorial "Varrezat partizane" në Shkup.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle