0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQPolitikë SQ

Grubi: Koalicioni i BDI -së dhe LSDM -së për zgjedhjet lokale është dakorduar dhe sipas sondazheve është favorit absolut

Koalicioni i BDI -së dhe LSDM -së për zgjedhjet e ardhshme lokale është rënë dakord nga drejtuesit e partisë dhe parashikon një model të kombinuar të mbështetjes - diku në raundin e parë, diku në raundin e dytë, por ju siguroj ju që jemi favoritët absolutë të këtyre zgjedhjeve, deklaroi zëvendëskryeministri i parë dhe ministri për Sistemin Politik dhe Marrëdhëniet mes Komuniteteve, Artan Grubi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle