0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQPartitë politike SQPolitikë SQShoqëri SQ

Grubi: Kërçova është shëmbëlltyra e Marrëveshjes së Ohrit

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem Politik dhe Marrëdhënie ndërmjet Bashkësive, Artan Grubi sot mori pjesë në Panel diskutimin me temë “ Decentralizimi para dhe pas Marrëveshjes së Ohrit”, organizuar nga Komuna e Kërçovës dhe Ministria për Sistem Politik dhe Marrëdhënie ndërmjet Bashkësive, në kuadër të aktiviteteve me rastin e shënimit të 20 vjetorit të Marrëveshjes së Ohrit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle