0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Grubi: Kapitulli “Përtej Ohrit”, sfida ynë e përbashkët e pas vitit 2021

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem Politik dhe Marrëdhënie ndërmjet Bashkësive, Artan Grubi ka qenë sot pjesë e debatit shkencor të organizuar nga ana e Universitetit “Nënë Tereza”, ngjarje kjo e organizuar në kuadër të programit për shënimin e 20 vjetorit të Marrëveshjes së Ohrit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle