0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Grubi: Jam i bindur se përbërja e re e Qeverisë do ta zbatojë programin e saj

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem Politik, Artan Grubi është i bindur në cilësinë e emrave të propozuar për përbërjen e re të Qeverisë për përmbushjen e qëllimeve të veta.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle